ksadamboniecki Postęp

SeniorPlus – dom opieki na Śląsku

www.kantor-losiak.pl http://seniorplus.com.pl/prywatne-domy-opieki/opolskie.html

Poszukujesz domu opieki na Śląsku, który otoczy profesjonalną troską bliską Tobie, starszą osobę? A może sam jesteś seniorem poszukującym miejsca, które umożliwi Ci zamieszkanie w nowoczesnej przestrzeni, gdzie zapewniona zostanie nie tylko niezbędna pomoc, ale także miłe towarzystwo, pomysły na ciekawie spędzony czas oraz poczucie bezpieczeństwa? Pragniemy przybliżyć Ci, czym jest dom opieki SeniorPlus na Śląsku oraz zaprezentować, na czym polega wyjątkowość tej placówki.

Śląski dom opieki nad osobami starszymi

Zlokalizowany na Śląsku w miejscowości Zbrosławice dom opieki SeniorPlus został stworzony z myślą o osobach w podeszłym wieku, które wymagają opieki na najwyższym poziomie, a które z różnych przyczyn nie mogą spędzić jesieni życia pod opieką najbliższych. Placówka charakteryzuje się nowoczesnym wyposażeniem, dostosowanym do indywidualnych potrzeb pensjonariuszy. Do ich dyspozycji jest także świetnie wykwalifikowany personel, który zapewni nie tylko niezbędną pomoc, ale także zadba o zarówno fizyczną, jak i psychiczną aktywność seniorów oraz zawsze obdarzy zrozumieniem i uśmiechem.

Cel, który przyświeca nam od samego początku powstania domu opieki SeniorPlus na Śląsku, to budowanie godnego zaufania, bezpiecznego miejsca, spełniającego najwyższe standardy opieki nad osobami starszymi, które zapewni im jak najlepsze warunki życiowe.

Wysoki standard oraz miła atmosfera

Naszą misją jest tworzenie domu wypełnionego ciepłą atmosferą, w którym każdy senior otrzyma niezbędną pomoc, ale także uwagę, zainteresowanie oraz uśmiech.

Mamy świadomość tego, że każda osoba potrzebuje bliskości drugiego człowieka, ale także prywatności. Dlatego nasz zlokalizowany na Śląsku dom opieki podzielony jest na 1- oraz 2-osobowe pokoje z aneksami kuchennymi i łazienkami, umożliwiające pensjonariuszom funkcjonowanie porównywalne z wynajmowaniem oddzielnego mieszkania z jednoczesnym dostępem do stałej pomocy naszych opiekunów. Takie działanie ma na celu zapewnienie domowych warunków przy jednoczesnym byciu częścią społeczności pensjonariuszy zamieszkujących dom SeniorPlus.

Udogodnienia śląskiego domu opieki SeniorPlus

Tworzymy dom opieki dla seniorów nie tylko z województwa śląskiego i opolskiego. Nasze drzwi są otwarte także dla osób z innych części kraju. Naszym pensjonariuszom umożliwiamy zarówno stały, jak i czasowy pobyt. Dom SeniorPlus zapewnia komfortowe pokoje położone w świetnej lokalizacji, wykwalifikowany personel medyczny oraz opiekę przez całą dobę. Placówka jest też przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Oprócz tego, że w naszym ośrodku oferujemy pobyty rehabilitacyjne pod okiem fizjoterapeutów oraz umożliwiamy stały dostęp do sprzętu rehabilitacyjnego, w pobliżu domu SeniorPlus znajdują się też inne placówki medyczne oraz rehabilitacyjne. Dzięki temu, w razie potrzeby, jesteśmy w stanie jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby seniorów.

Działania śląskiego domu opieki SeniorPlus poddawane są Systemowi Kontroli Jakości, czyli Quality Control System (QCS). Pozwala nam on utrzymać opiekę oraz standard ośrodka na najwyższym poziomie ku zadowoleniu zamieszkujących placówkę seniorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *